Pozycjonowanie

Organiczne pozycjonowanie stron www to najlepszy sposób na skuteczne zwiększanie widoczności strony w wynikach wyszukiwarek internetowych, takich jak Google i Bing. Wysoka pozycja strony w rank page przekłada się na wzrost ruchu na stronie, który może w znaczący sposób wpłynąć na wzrost sprzedaży.

Zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych od lat. Znam nawyki internautów i algorytmy wyszukiwania stosowane w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Wiem jak optymalizować strony www, żeby były SEO friendly i zajmowały jak najwyższe pozycje w rankingach wyszukiwarek. Wiem również jak dobierać efektywne słowa i frazy kluczowe i jak zagnieżdżać je w treści strony.

Oferuje kompleksową obsługę. Współpracę z klientem rozpoczynam od określenia grupy docelowej i doboru odpowiednich fraz i słów kluczowych. Następnie optymalizuję stronę oraz jej zawartość pod kątem SEO i rozpoczynam pozycjonowanie. W trakcie współpracy z klientem monitorujemy efekty naszych działań i dokonujemy wszelkich niezbędnych zmian.

Zapraszamy do skorzystania z usług powiązanych, dzięki którym będe mół zintensyfikować proces pozycjonowania i skrócić czas oczekiwania na efekty. Oferuje m.in.: copywriting oraz tworzenie i zarządzanie profili w Social Media.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Przejdź do formularza kontaktowego.