Social Media Tworzenie i Prowadzenie

Social Media to najlepszy przyjaciel przedsiębiorstw, instytucji i organizacji, które chcą budować swoją pozycję na rynku w oparciu o kampanię wizerunkową bazującą na niemal nieograniczonych możliwościach, jakie dają do dyspozycji media społecznościowe.

Planując promocję za pośrednictwem ogólnodostępnych portali należy pamiętać o tym, że Social Mediatot broń obosieczna – może pomóc w pokonaniu konkurencji, tak samo jak może przyczynić się do utraty zaufania dotychczasowych i potencjalnych klientów. Efektywność social mediów jako narzędzia marketingowego zależy od wielu czynników: częstotliwości publikowania i jakości publikowanych postów, moderowania dyskusji, czasu reakcji na pytania fanów, ilości like'ów, ilości dalszych udostępnień postów i wielu innych.

Mając świadomość jak trudnym zadaniem jest prowadzenie profili social media coraz więcej firm zwraca się do mnie z prośbą o pomoc. Moim klientom oferuje kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i prowadzenia profili. Moja oferta obejmuje opracowywanie zawartości graficznej oraz redagowanie tekstów publikowanych na profilu, moderowanie dyskusji poprzez odpowiadanie na komentarze internautów oraz zdobywanie like'ów.

Portale obsługiwane: Facebook, Instagram, Google+, Youtube, Twitter i inne

Zakres usługi jest określany zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Przejdź do formularza kontaktowego.