Tworzenie Stron Internetowych

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Strona internetowa to najlepsza reklama dla firmy. Za pośrednictwem komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów każdego dnia może dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów. Również w miejscach, do których nie moglibyśmy dotrzeć za pośrednictwem tradycyjnych form reklamy.


Od lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych na potrzeby różnych branż. Projektowanie stron www to moja pasja, którą nieustannie rozwijam podążając za najnowszymi trendami graficznymi i programistycznymi. Wykonane przeze mnie witryny internetowe charakteryzuje estetyczny wygląd, bogata funkcjonalność oraz intuicyjna obsługa..


Projektuje proste strony wizytówkowe oraz rozbudowane serwisy www. Wszystkie strony opieram o system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom. Moim klientom oferuje kompleksową obsługę – od projektu strony, przez opracowanie grafiki i kodowanie, po redakcję treści.

W USŁUDZE
OTRZYMUJESZ


- Rejestracja domeny

- Rejestracja serwera

- Konfiguracja serwera

- Skrzynka pocztowa

- Logo firmowe

- Strona internetowa

- Umieszczenie tekstów

- Wkomponowanie zdjęć

- Instalacja na serwerze

- Indeksacja Google

- Optymalizacja SEO

- Google Analytics

- Google Search ConsoleZDJĘCIA

Wszystkie zdjęcia przesłane przez klienta zostają przygotowane i umieszczone na stronie internetowej.

UMIESZCZENIE TEKSTÓW

Wszystkie teksty przesłane przez klienta zostają umieszczone na stronie według dyspozycji.

PRZYGOTOWANIE

Uruchamiana strona jest w pełni funkcjonalna i uzupełniona. Klient otrzymuje finalną wersję strony podpiętą na serwer i do adresu internetowego.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Przejdź do formularza kontaktowego.